Ziņojums Nr. 4327

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.11.30 11:11
GPS koordinātes: 23.88259, 56.89236 +/- 4.9547m
Apstiprināts: 2019.12.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Golfa laukumam Viesturi pieklaujosis cels. Peiede luzusi, tur tikai berzs.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.