Ziņojums Nr. 4317

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.29 07:11
GPS koordinātes: 24.11198, 56.94282 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2019.11.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

krastmala, tieshi preti zivju paviljonam. jau 4 dienas stav :( kas par maishu?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.