Ziņojums Nr. 4313

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.11.27 10:11
GPS koordinātes: 24.23391, 56.63718 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.11.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.12.05
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelabas smakas, līdzīgas Digestātam. Iecavas nov, “Lauka Krieviņi” šī smaka ir regulāri, īpasī vēlos vakaros un brīvdienās!!!!!! Lūdzu risināt šo problēmu. Kont. 26669469 Eduards

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

28.11.2019., telefoniski sazinoties ar iesniedzēju, noskaidrots, ka patreiz (ap plkst. 9:30) traucējoša smaka nav jūtama. Vienojāmies, ka, tiklīdz tā atkal būs jūtama, ziņos Pārvaldei. Līdz 05.12.2019. papildus informācija par atkārtotiem smaku traucējumiem nav saņemta. Pārvalde norāda, ka atkārtotu traucējumu gadījumā var ziņot gan zvanot uz Pārvaldes norādīto tālruņa Nr., gan uz VVD zvanu centru pa tālruni Nr.26338800 (24/7).
Jelgavas reģionālā vides pārvalde.