Ziņojums Nr. 4312

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.27 09:11
GPS koordinātes: 24.19173, 56.9133
Apstiprināts: 2019.11.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Prūšu iela 17/3, Rīga. Šādi izskatās katru dienu un kaimiņmājām ir jālūkojās katru dienu uz šo ārprātu!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.