Ziņojums Nr. 4307

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekules novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.26 10:11
GPS koordinātes: 21.53577, 56.45549 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.11.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāla atkritumu izgāztuve.. Pašvaldības teritorijā, kur izved arī pašvaldības iestādes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Priekules novada pašvaldībai.