Ziņojums Nr. 4305

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.26 08:11
GPS koordinātes: 24.07702, 56.70287 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2019.11.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.11.26
Atrisināts: 2019.12.02
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tikka ziņots par par atkritumiem Olaines novadā, Jāņupē, pagriezienā uz kooperatīvu “Lībietis”. Nav informācijas, kurš savāca tos, bet tagad ir skaisti viss sakārtots.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 30.11.2019.