Ziņojums Nr. 4302

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.11.24 14:11
GPS koordinātes: 24.17539, 56.99229 +/- 5.5m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.11.25
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

VVD, ziņojums 4296!!
Kur jūs tur redzat kaut ko "atrisinātu"!!???
Mežaparkā kā kūpēja granulas tā kūp un smird viss rajons!
Vai tiešām tikai ar prokuratūras nozīmētu lietu jūs varat sākt kustēties???
Nožēlojami, ka mums ir tāds bezjēdzīgs dienests.

Apstiprinātāja komentāri

Par konkrētu (tā brīža) gaisa piesārņojuma gadījumu ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!