Ziņojums Nr. 4301

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.11.24 12:11
GPS koordinātes: 23.66319, 56.63533 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2019.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atkritumi atrodas Latvijas valsts meži teritorijā