Ziņojums Nr. 4298

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.24 08:11
GPS koordinātes: 24.7304, 57.13663 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

3. novembrī šos atkritumus jau ieraudzīju, pieteicu policijā. Tagad piesaku arī šeit - varbūt ir iespējams tos savākt līdz pirmajam sniegam, jo sniegs savākšanu apgrūtinās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Inčukalna novada pašvaldībai.