Ziņojums Nr. 4295

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.24 06:11
GPS koordinātes: 23.61251, 56.95289 +/- 1.5m
Apstiprināts: 2019.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti netīra teritorija pretī valsts ģimnāzijai.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.