Ziņojums Nr. 4293

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.23 09:11
GPS koordinātes: 23.8268, 56.9635 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Te un vairākas vietās uz priekšu tilta virzienā- spontāna izgāztuve..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.