Ziņojums Nr. 4290

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.21 12:11
GPS koordinātes: 24.15487, 56.97998 +/- 128.0m
Apstiprināts: 2019.11.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīgā, Atlasa ielā 7, tiek izgāzti būvgruži no citiem buvobjektiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.