Ziņojums Nr. 4277

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.19 10:11
GPS koordinātes: 23.61451, 56.94017
Apstiprināts: 2019.11.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šo ielas stūri kāds jau ilgu laiku uzskata par atkritumu izgāstuvi!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.