Ziņojums Nr. 4276

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.19 10:11
GPS koordinātes: 24.0923, 56.92592 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.11.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gadiem necik nekopta privatā teritorija (zemesgabals) ar pieguļošo ietvi Torņakalna pašā centrā. Nepļauta zāle, Atkritumi, lapas visā ietves perimetrā. Jelgavas iela 76

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.