Ziņojums Nr. 4273

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.18 12:11
GPS koordinātes: 24.06572, 56.96963 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.11.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, no dzīvojamās mājas Rīgā, Stūres ielā 2 lietus ūdeņu notekā tiek ievadīti kanalizācijas ūdeņi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.