Ziņojums Nr. 4262

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.17 12:11
GPS koordinātes: 22.56992, 57.04382 +/- 4.7773m
Apstiprināts: 2019.11.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izbūvēta nelegāla kanalizācija, kas ietek upītē Rambulīte.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Talsu novada pašvaldībai