Ziņojums Nr. 4261

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.17 12:11
GPS koordinātes: 22.57774, 57.40831 +/- 6.432m
Apstiprināts: 2019.11.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Netālu no Popervāles pils teritorijā ir izgāzti būvgruži lielā daudzumā, tai skaitā bīstamie atkritumi. Braucot, no ceļa ļoti labi redzams.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Talsu novada pašvaldībai.