Ziņojums Nr. 4255

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.11.17 09:11
GPS koordinātes: 24.43553, 56.73264 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.11.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Te jau pēc izgāztuves nelegālas izskatās

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Latvijas valsts meži.