Ziņojums Nr. 425

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.07.06 07:07
GPS koordinātes: 23.93805, 56.88009 +/- 6.0962m
Apstiprināts: 2018.07.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.07.17
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Notekūdeņiem kanalizācijas smaka, iespējams tie nonāk upē bez attīrīšanas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārkāpumi netika konstatēti.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470