Ziņojums Nr. 4244

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.11.16 10:11
GPS koordinātes: 24.66172, 57.11471 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.11.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās pēc sadzīves atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.