Ziņojums Nr. 4240

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.11.14 10:11
GPS koordinātes: 23.15446, 56.98093 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.11.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.11.14
Atrisināts: 2019.11.21
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nepatīkama, kodīga smaka jūtama regulāri. Tās intensitāte atkarīga no vēja virziena. Dzīvojot nepilna puskilometra attālumā, reizēm nav iespējams uzturēties ārā. Smaka nāk no Sia Daiļrade Koks, Tukums, Raudas iela 42 a.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Lai varētu operatīvi reaģēt traucējošu smaku gadījumā, lūgums zvanīt dežūrējošam inspektoram pa tālr. 25749231.