Ziņojums Nr. 4238

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.13 15:11
GPS koordinātes: 24.09658, 56.69119 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.11.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.11.14
Atrisināts: 2019.12.05
Atrisināšanas ilgums: 21 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aptuveni 10 vecas riepas ir izmestas ceļmalā. Kā arī vecs televizors un sadzīves atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 05.12.2012.