Ziņojums Nr. 4229

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.11.13 10:11
GPS koordinātes: 24.2666, 56.96277 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2019.11.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vēl viena vieta mūsu mīļā mežā: parādījās celtniecības atkritumi arī šeit. Lūdzu, palīdziet izvēst un atgriezt šim meža ceļam bijušo stāvokli. Iepriekš pateicos.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.