Ziņojums Nr. 4228

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.11.13 10:11
GPS koordinātes: 24.27396, 56.96587 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.11.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uz tīra meža ceļa parādījās šādi celtniecības atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.