Ziņojums Nr. 4227

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Kokneses novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.13 09:11
GPS koordinātes: 25.43368, 56.64639
Apstiprināts: 2019.11.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.11.13
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Regulāra notekūdeņu nopludināšana novadgrāvī!!! Smaka neizturama brīžiem. Koknese. Miera iela 8. Lūgums rast risinājumu, jo pasvaldība acīmredzot šo nevēlas risināt!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Kokneses novada pašvaldībai.
Novadgrāvis iztīrīts,sadzīves notekūdeņu bioloģiskā attīrīšanas iekārta izsūknēta,baktērijas nomainītas 15.11.2019