Ziņojums Nr. 4224

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.12 13:11
GPS koordinātes: 24.11236, 56.90414 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2019.11.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vecās riepas un citas štelles,
Apkārtne kas jāsakopj, čista lelles

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei