Ziņojums Nr. 4223

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.12 11:11
GPS koordinātes: 24.02233, 56.94079 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.11.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Episka misene jau vairāk kā gadu blakus Rimi Apuzes ielā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.