Ziņojums Nr. 4222

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.11 13:11
GPS koordinātes: 24.10593, 57.05325 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.11.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vecdaugava, Vecāķu pr. Brīzes ielas krustojums. Baltajā maisā atnests un izķidāts baltais gulbis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.