Ziņojums Nr. 4218

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.11 07:11
GPS koordinātes: 24.63267, 56.80735 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.11.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.11.21
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi izmesti pie ceļa mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Vieta piekrītoša Ogres novada pašvaldībai un vieta 21.11. apsekota kopā ar apsaimniekotāju SIA Ogres namsaimnieks un uzdots organizēt atkritumu apsaimniekošanu.