Ziņojums Nr. 4207

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.11.10 10:11
GPS koordinātes: 25.17747, 57.57509
Apstiprināts: 2019.11.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.11.12
Atrisināts: 2019.11.12
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Regulāri tiek izgāzti atkritumi no SIA Silviko.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Objekts tika apsekots, noskaidrota atkritumu izcelsme un tiks veiktas attiecīgās darbības, lai atkritumus savāktu un atbilstoši apsaimniekotu.