Ziņojums Nr. 4202

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.11.09 12:11
GPS koordinātes: 23.58783, 56.64141 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.11.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liela kaudze ar dažāda veida atkritumiem šeit un arī otrā pusē ceļam.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.