Ziņojums Nr. 4194

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.08 13:11
GPS koordinātes: 24.24477, 56.95959 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2019.11.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti sadzīves atkritumi mežā pie Biķeru baznīcas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.