Ziņojums Nr. 4193

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.08 09:11
GPS koordinātes: 24.07638, 56.69927
Apstiprināts: 2019.11.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.11.11
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vēlos ziņot par atkritumiem, kuri izgāsti Olaines novadā, Jāņupē, pagriezienā (iebraukšanā) uz dārzkopības kooperatīvu “Lībietis”. Atkritumi samesti tieši pie pastkastītēm - grūti pie tām piekļūt. Tāpat paskats ir šausmīgs - pat ciemiņi ir norādījuši uz šo atkritumu kaudzi un šausminājušies. No kaimiņiem ir informācija, ka šie atkritumi jau ilgstoši tur atrodas. Atkritumu izvedēji (Olaines siltums un ūdens) atrunājas, ka tā nav viņu kompetence. Tika ziņots arī dārzkopības kooperatīva vadītājam, kas norāda, ka arī tā nav viņu darīšana. Pēc kaimiņi teiktā, jau agrāk tika ziņots visām instancēm - nevienam tas neinteresē, katrs sūta pie kāda cita, lai risinātu šo problēmu. Lūdzam Jūsu palīdzību šī jautājuma sakārtošanā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.