Ziņojums Nr. 4191

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.08 09:11
GPS koordinātes: 24.71333, 57.13231 +/- 10.72m
Apstiprināts: 2019.11.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

būvgruži, sadzīves atkritumi, aiz vecajām kūtīm Gaujā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Inčukalna novada pašvaldībai.