Ziņojums Nr. 4179

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielvārdes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.06 09:11
GPS koordinātes: 24.80491, 56.73519 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.11.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.11.29
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Graužupīte Lielvārdē. Cilvēki izmanto kā notekgrāvi....ber iekšā lapas. pat riepas tiek samestas.kur nu vel citi atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Grāvis iztīrīts, atkritumi savākti.