Ziņojums Nr. 4167

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.03 11:11
GPS koordinātes: 25.23549, 57.31733 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2019.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi, blakus ceļam.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Cēsu novada pašvaldībai.