Ziņojums Nr. 4142

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.29 07:10
GPS koordinātes: 24.32442, 56.97014 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.10.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

te vispār derētu atkritumu konteiners, atpūtniekiem šī vieta patīk. Cenšas savākt vismaz maisos, bet zvēri maisus izārda. (jā, ir aiz sevis jāsavāc, protams, bet ir kā ir)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Garkalnes novada pašvaldībai.