Ziņojums Nr. 4137

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Liepājas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.10.28 15:10
GPS koordinātes: 22.49561, 56.66698 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.10.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.11.04
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Saldus centra smird neciešami bēc dedzinatiem trupakiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Smaka bija saistīta ar gaisa filtra (skrubera) tehnisko apkopi, tika iekārtai mainīts ūdens.