Ziņojums Nr. 4129

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ādažu novada dome
Pieteikuma datums: 2019.10.27 09:10
GPS koordinātes: 24.414, 57.07136 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2019.10.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ādažu novada pašvaldībai.