Ziņojums Nr. 4124

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Baldones novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.26 10:10
GPS koordinātes: 24.44279, 56.77769 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.10.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti logi un auto sēdekļi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Baldones novada pašvaldībai.