Ziņojums Nr. 4121

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.25 14:10
GPS koordinātes: 24.08518, 56.94395 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.10.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

bebri sabojājuši vairākus kokus pie Mārupītes ietekas Āgenskalna līcī

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.