Ziņojums Nr. 4109

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.24 13:10
GPS koordinātes: 24.14885, 56.77735 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ieteiktu šo ceļu nobloķēt. Ceļš neved nekur, tikai piesaista atkritumu izmetējus. Diemžēl regulāri!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķekavas novada pašvaldībai.