Ziņojums Nr. 4106

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.24 11:10
GPS koordinātes: 24.18935, 56.99708 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

steidzami jārīkojas.Riepas, šīferi ir ļoti daudz, būvgruži kaudzēm. iespējsms drīz nokurinās

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.