Ziņojums Nr. 4103

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.24 05:10
GPS koordinātes: 24.13951, 56.95512 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

No rītiem šis zemais skurstenis piedūmo Ziedoņdārzu, nav ko elpot, bet parkā notiek fizkultūras nodarbības skolniekiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.