Ziņojums Nr. 4102

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2019.10.23 14:10
GPS koordinātes: 23.74696, 56.66843 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

22.09. jau biju ziņojusi par šo vietu. Pa šo laiku zemes īpašnieks ir izcirtis saaugušos krūmus, bet atkritumi tā arī palika mētāties. Bez krūmiem atkritumi ir vēl pamanamāki, kā arī paveras skats uz vecu  būvgružu kalnu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jelgavas pilsētas domei.