Ziņojums Nr. 4095

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.22 10:10
GPS koordinātes: 24.78359, 57.13748 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.10.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepas izmestas mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Inčukalna novada pašvaldībai.