Ziņojums Nr. 4093

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.22 06:10
GPS koordinātes: 24.08681, 56.94914
Apstiprināts: 2019.10.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau divas nedēļas mētājas atkritumi. Agrāk stāvēja pārpildīts spainis, tagad tas pazuda - atkritumi palika.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.