Ziņojums Nr. 4086

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.20 14:10
GPS koordinātes: 24.22618, 56.71635 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2019.10.21
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.10.22
Atrisināts: 2020.01.15
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 15.01.2020.