Ziņojums Nr. 4084

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ādažu novada dome
Pieteikuma datums: 2019.10.20 12:10
GPS koordinātes: 24.45475, 57.10194 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

šīferis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Ādažu novada pašvaldībai.