Ziņojums Nr. 4077

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.19 12:10
GPS koordinātes: 23.77026, 56.9601 +/- 7.504m
Apstiprināts: 2019.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liela atkritumu kaudze mežā, kas tiek apklāta ar zariem. Ir zīme Kapsētas iela 1.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.